Menu

Kontakty na firmy. Jak to funguje?

Databáze jsou sestaveny dle požadavků našich dlouholetých klientů pro rychlé a efektivní používání. Data jsou po zakoupení okamžité dostupná ke stažení ve formátu .xls (Ms Excel).

databaze

Vyberte si typ databáze

Vybírat můžete z již hotových zvýhodněných balíčků nebo si nechat vytvořit databázi na míru.

platba

Zvolte způsob platby

Vaši databázi můžete uhradit platební kartou, převodem, na poště nebo pomocí terminálů SAZKA.

pouziti

Stáhněte a používejte

Ihned po úhradě vám databázi zašleme do emailu. Databáze můžete bezproblémově editovat pomocí Ms Excel.

Co nabízíme?

Specializované databáze firem vyfiltrovaných podle oborů jejich činnosti. Obory, o které máte zájem, si můžete zvolit jednoduše ze seznamu oborů nebo Vám katalog připravíme na místu podle Vašeho přání.

Velmi rychle tak získáte oborové databáze, které obsahují jen skutečně aktivní firmy s pravidelně aktualizovanými kontaktními informacemi.

Mezi nejčastěji poptávané databáze patří např. databáze lékařů, databáze autoservisů, databáze ubytovacích zařízení, databáze výrobců oken, databáze nadací atd.

Ukázková databáze
Notebook

Komu jsou kontakty
na firmy určeny?

Oborové databáze jsou určeny pro manažery firem, asistenty, obchodní zástupce a pro všechny, kteří shánějí dodavatele svých výrobků a služeb, chtějí rozšířit okruh svých zákazníků nebo z jiného důvodu potřebují oslovit takto zvolené firmy nebo instituce.

Manufacturers Image block
19-11-2013
Jak mohu vybranou databázi uhradit?

Úhrada databáze probíhá přes platební systém GoPay, který nabízí úhradu pomocí platební karty, převodu, terminálů SAZKA a.s., České pošty s.p. nebo online bankovních a expresních převodů.

19-11-2013
Jak se pracuje s databázemi?

Databázi obdržíte ve formátu .xls, který slouží k prohlížení databáze. Jedná se o standardní formát tabulkového editoru Microsoft Excel, který vám umožňuje podrobnou filtraci. Pokud nemáte tento program zakoupení existuje několik bezplatných variant. Jedná se zejména o cloudové služby Microsoft Office Web App a Google Docs. V neposlední řadě je možné využít náhradu za placené Microsoft Office a to Open Office.

19-11-2013
Odkud informace pocházejí?

Informace v databázích pocházejí z desítky zdrojů. Patří mezi ně úřady, partnerské katalogy, webové stránky subjektů nebo informace z telemarketingu.

19-11-2013
Jak často jsou databáze aktualizované?

Databáze jsou aktualizované několikrát týdně. Vždy se snažíme, aby každý subjekt obsahoval, co nejvíce aktuálních informací. Proto zjišťujeme od úřadů základní informace o nových a zaniklých firmách, vyhledáváme kontaktní a doplňující informace.

19-11-2013
Jaká data databáze obsahují?

U každé databáze uvádíme, kolik obsahuje subjektů, telefonních čísel a emailů - tento počet je vždy orientační!

Databáze obsahují:

Jméno firmy    
Obor činnosti Popis činnosti Adresu www stránek
Email Telefon Fax
Ulice Město PSČ

19-11-2013
Jakým způsobem doručíte zakoupenou databázi?

Databáze jsou po zakoupení okamžité dostupná ke stažení ve formátu .xls (Ms Excel). Také Vám dojdou na uvedený email.

19-11-2013
Mohu využít databáze k hromadnému rozesílání emailů?

Firmy uvedené v našich databázích nedali souhlas k zasílání obchodních sdělení. Ctěte vždy zákon a dobré mravy. Emaily použijte pouze k zasílání konkrétního obchodního oslovení, poptávce souvisejících služeb s oblastí podnikání nebo k doplnění vašeho CRM.

Co je SPAM?

Spam je nevyžádané sdělení (nejčastěji reklamní) masově šířené internetem.Rozesílání SPAMU je upraveno zákonem číslo 480/2004 Sb.

Novinka: Nově jsme k databázím přidali program pro ověření kontaktů pomocí aplikace Ares Ministerstva financí Čr. ×