Menu

Databáze firem a živnostníků

Získejte kontakty pro oslovení desetitisíců potenciálních klientů. Můžete vybírat z předpřipravených databází nebo požádejte o vytvoření databáze na míru.
 1. Dle oborů
 2. Dle krajů

Databáze na míru

Ukázka databáze firem

Zajímá Vás před nákupem, jak databáze vypadá, co obsahuje a jak se sní pracuje? Prohlédněte si export dat ze systému v Excelu. Budete tak moci zkusit oslovit potencionální zákazníky či se podívat na obraty každé firmy v ČR.

Ukázková databáze

Jak to funguje?

Databáze jsou sestaveny dle požadavků našich dlouholetých klientů pro rychlé a efektivní používání. Databáze jsou sestavovány průběžně od roku 2001. Data jsou po zakoupení okamžité dostupná ke stažení ve formátu .xls (Ms Excel).

 • 1.

  Vyberte si typ databáze

  Vybírat můžete z již hotových zvýhodněných balíčků nebo si nechat vytvořit databázi na míru.

 • 2.

  Zvolte způsob platby

  Vaši databázi můžete uhradit platební kartou, převodem, na poště nebo pomocí terminálů SAZKA.

 • 3.

  Stáhněte a používejte

  Ihned po úhradě vám databázi zašleme do emailu. Databáze můžete bezproblémově editovat pomocí Ms Excel.

Notebook
19-11-2013
Jak mohu vybranou databázi uhradit?

Úhrada databáze probíhá přes platební systém GoPay, který nabízí úhradu pomocí platební karty, převodu, terminálů SAZKA a.s., České pošty s.p. nebo online bankovních a expresních převodů.

19-11-2013
Jak se pracuje s databázemi?

Databázi obdržíte ve formátu .xls, který slouží k prohlížení databáze. Jedná se o standardní formát tabulkového editoru Microsoft Excel, který vám umožňuje podrobnou filtraci. Pokud nemáte tento program zakoupení existuje několik bezplatných variant. Jedná se zejména o cloudové služby Microsoft Office Web App a Google Docs. V neposlední řadě je možné využít náhradu za placené Microsoft Office a to Open Office.

19-11-2013
Odkud informace pocházejí?

Informace v databázích pocházejí z desítky zdrojů. Patří mezi ně úřady, partnerské katalogy, webové stránky subjektů nebo informace z telemarketingu.

19-11-2013
Jak často jsou databáze aktualizované?

Databáze jsou aktualizované několikrát týdně. Vždy se snažíme, aby každý subjekt obsahoval, co nejvíce aktuálních informací. Proto zjišťujeme od úřadů základní informace o nových a zaniklých firmách, vyhledáváme kontaktní a doplňující informace.

19-11-2013
Jaká data databáze obsahují?

U každé databáze uvádíme, kolik obsahuje subjektů, telefonních čísel a emailů - tento počet je vždy orientační!

Databáze obsahují:

Jméno firmy    
Obor činnosti Popis činnosti Adresu www stránek
Email Telefon Fax
Ulice Město PSČ

19-11-2013
Jakým způsobem doručíte zakoupenou databázi?

Databáze jsou po zakoupení okamžité dostupná ke stažení ve formátu .xls (Ms Excel). Také Vám dojdou na uvedený email.

19-11-2013
Mohu využít databáze k hromadnému rozesílání emailů?

Firmy uvedené v našich databázích nedali souhlas k zasílání obchodních sdělení. Ctěte vždy zákon a dobré mravy. Emaily použijte pouze k zasílání konkrétního obchodního oslovení, poptávce souvisejících služeb s oblastí podnikání nebo k doplnění vašeho CRM.

Co je SPAM?

Spam je nevyžádané sdělení (nejčastěji reklamní) masově šířené internetem.Rozesílání SPAMU je upraveno zákonem číslo 480/2004 Sb.